Piegāde

Piegāde uz Omniva/LPExpress pasta nodaļām

- Piegāde Lietuvā 1-2 d.d.

- Maksājums: bankas pārskaitījums / MOntonio

- Piegādes cena 2,5 Eur, pērkot par 35 Eur un vairāk - bezmaksas piegāde

Piegāde ar Lietuvas Pasta ierakstītu sūtījumu

- Piegāde visā Lietuvā 3-6 d.d.

- Piegādes cena 2,5 Eur, bezmaksas piegāde pirkumiem par 35 Eur un vairāk

- Maksājums: bankas pārskaitījums / Montonio

Paņemšana daiktunamai.lt galvenajā mītnē Eglių g. 35-100, Viļņa.

- Pirms ierašanās, lai vienotos par laiku: +37067884466

Preču atgriešana

Lai saskaņā ar Noteikumu 8.1. punktu atgrieztu interneta veikalā daiktonamai.lt iegādāto(-ās) preci(-es), Pircējs to var izdarīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preces piegādes dienas Pircējam, informējot par to Pārdevēju, izmantojot kontaktu sadaļā norādīto saziņas veidu, norādot atgrieztās preces nosaukumu, pasūtījuma numuru un atgriešanas iemeslu.

Pircējam atgriežot preces, jāievēro šādi nosacījumi:

- Atgrieztajām precēm jābūt oriģinālajā, oriģinālajā un labā iepakojumā.

- Precēm jābūt labā stāvoklī, un Pircējam tās nedrīkst būt bojātas.

- Precēm jābūt nelietotām un labā stāvoklī (neskartām etiķetēm, neskartu aizsargplēvi utt.) (tas neattiecas uz zemas kvalitātes preču atgriešanu).

- Atgrieztajām precēm jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā Pircējs tās saņēma.

- Atgriežot preci, jums ir jāuzrāda pirkuma apliecinājums.

- Pārdevējam ir tiesības nepieņemt Pircēja atgrieztās preces, ja Pircējs neievēro iepriekš minētās atgriešanas procedūras.

- Nepareizas un/vai nekvalitatīvas preces atgriešanas gadījumā Pārdevējs apņemas pieņemt šādu preci atpakaļ un aizstāt to ar līdzīgu, atbilstošu preci.

- Gadījumā, ja Pārdevēja rīcībā nav piemērotas preces nomaiņai, Pircējam tiek atmaksāta samaksātā summa, neskaitot piegādes izmaksas.

- Apakšveļa un naktsveļa saskaņā ar Lietuvas Republikas mazumtirdzniecības likumiem un higiēnas normām ir preces, kas nav atgriežamas un nav apmaināmas.

Apmaināmās vai atgriežamās preces jānosūta MB Daiktu mājas vārdā uz pasta nodaļu OMNIVA Vilnius RIMI Savanorių paštomatas, Kedrų ielā 4. Atgriežamajām precēm jāpievieno "Pieprasījums atgriezt vai apmainīt" un pirkumu apliecinošs dokuments (PVN rēķins, ko saņemsiet kopā ar precēm).

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ir nepieciešamas šīs tīmekļa vietnes pareizai darbībai un tiek saglabātas jūsu ierīcē. Konfidencialitātes politika

Ienākt

Megamenu

Jūsu grozs

Jūsu grozā vairs nav nevienas preces